הגדרות:

בתקנון זה יהיו למונחים המוגדרים בו המשמעות שלהלן:

  1. החברה – חברת בוורלי הילס מותגי אופנה בע"מ ח.פ.

  2. האתר – אתר האינטרנט www.bhpc.co.il.

  3. מוצר – המוצרים המופיעים באתר ומוצעים למכירה.

אתר "bhpc.co.il" (להלן: "האתר") הינו אתר תדמיתי וחנות אינטרנטית והוא מופעל על ידי חברת "בוורלי הילס מותגי אופנה בע"מ".

כללי
1. התקנון מופנה לנשים ולגברים כאחד.

השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. על-כן, לשון זכר בתקנון זה כמוה כלשון נקבה.

2. כל הרוכש באמצעות האתר ו/או משתמש באופן כלשהו באחד מהשירותים הניתנים באתר זה מצהיר כי הינו מודע לתקנון זה ולתנאיו ומסכים לכל תנאי התקנון, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם.

3. כל רוכש באתר, המבצע פעולת רכישה באתר, מצהיר בעצם ביצוע העסקה כי הוא כשיר משפטית לביצוע פעולת הרכישה.

כל רוכש באתר, בעצם ביצוע עסקה באתר, מצהיר בזאת כי הינו רוכש פרטי ולא ספק /חברה העוסקת בשיווק או סוחרת במוצרים המוצעים למכירה פרטית באתר והוא מצהיר כי העסקה נעשית לשימוש אישי ופרטי של המוצרים ולא יעשה במוצרים כל שימוש מסחרי.

4. באתר זה ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי ובאמצעות PAYPAL מוצרים המשווקים על ידי חברת "בוורלי הילס מותגי אופנה בע"מ".

5. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות, לתקן ו/או לשנות את תקנון זה,  ואת תנאי השימוש באתר, מבנה האתר, תוכנו, מראהו, לרבות היקפם וזמינותם של המוצרים המוצעים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר, תפעולו ובשירותו, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מראש.

6. תמונות המוצרים המוצגים באתר ,הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את מפעילת האתר. החברה תעשה ככל שביכולתה על מנת להציג תמונות אמינות ומדויקות ככל האפשר.

אבטחה

אתר זה משתמש בשירותי חברת קרדיט גארד על מנת לסלוק ומשום כך , כולל בתוכו אמצעי אבטחה קפדניים, כולל שימוש בפרוטוקול SSL.

ביצוע עסקאות ותשלום

1. המחירים המפורסמים באתר הינם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ כחוק. האתר רשאי לשנות את כל המחירים המפורסמים באתר בכל עת וללא מתן הודעה כלשהי והמשתמש מוותר על כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בעניין זה.

2. תנאים מוקדמים לביצוע עסקה באתר:

הרכישה באתר מותנית במתן פרטים אישיים (להלן "פרטי זיהוי") של המזמין כנדרש בעמוד התשלום וכן פרטי כרטיס אשראי תקף והמכובד ע"י החברה במהלך העסקים הרגיל שלה. כמו כן נדרש אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה. כרטיס האשראי יחויב בגין העסקה במועד ביצוע ההזמנה.

3. ההזמנה שמבצע הרוכש צריכה להתקבל ולהיקלט באתר באופן תקין ומסודר כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים לצורך ההזמנה ולצורך חיובו של הרוכש.

4. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת ההזמנה. במידה והרוכש יקבל הודעה במהלך ביצוע ההזמנה ו/או לאחר ביצוע ההזמנה, בדבר תוכן שגוי בפרטי ההזמנה ו/או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת ההזמנה ו/או לא קיבל אישור הזמנה בדואר אלקטרוני, על הרוכש יהיה לפנות אל הנהלת האתר בטלפון- 0528919188.

ביטול עסקאות והחזרות

ניתן לבטל הזמנה שבוצעה באתר בתוך כשעה מרגע ההזמנה באתר, בשעות הפעילות של שירות הלקוחות, במספר 0528919188 בימים א' עד ה' בשעות 10:00- 14:00.

החלפות והחזרות

ניתן להחליף מוצר שנרכש באתר בתוך 14 ימים מיום שהמוצר הגיע לידיכם ובתנאי שהמוצר נושא את התוויות ושלא נעשה בו כל שימוש.

את המוצרים ניתן להחזיר באחת משתי הדרכים:

1. ניתן להחזיר או להחליף את המוצר/ים בסניפי הרשת המורשים כפי שמופיעים ברשימה זו בלבד:

ראשון לציון – קניון הזהב 03-9413721
בת ים – קניון בת ים 03-5531036
רמלה – קניון עזריאלי רמלה 08-6526521
פתח תקווה – רחוב חובבי ציון 16 03-9348963
כפר סבא – רחוב ויצמן 106 09-8616874
נתניה – רחוב הרצל 29 09-8616874
חיפה – קניון חיפה 04-6201191
חיפה – גרנד קניון 04-6313101
קריית ביאליק – קניון הקריון 04-8759626

אם בחרתם להחזיר מוצר לחנות הרשת ניתן לקבל זיכוי כספי לשימוש בחנויות הרשת לפי הרשימה הנ"ל או יבוצע ביטול עסקה עפ"י חוק.

ובשום אופן לא ניתן לבצע החלפה או כל פעולה הקשורה באופן ישיר או עקיף לרכישה באתר, ברשת " המשביר החדש לצרכן".

2. את המוצרים ניתן להחזיר או להחליף גם באמצעות שליחת המוצרים בדואר  לידי- חברת "בוורלי הילס מותגי אופנה בע"מ", בכתובת-  בית י.ת.ב , ת.ד 155, מושב תנובות, מיקוד 4283000. רצוי ליצור קשר עם החברה על מנת להודיע על דבר דואר שעתיד להגיע.

בכל מקרה לא יינתן החזר כספי על: עלות המשלוח, העמלות וכל עלות אחרת הקשורה באופן ישיר או בעקיפין לפעולת החזרת המוצר לחברה באמצעות הדואר וכל עלות שכזו תחול באופן בלעדי על מחזיר המוצר.

החזר כספי וזיכויים

זיכוי

ניתן לקבל זיכוי (לשימוש בחנויות הרשת) כנגד החזרת מוצר עם הצגת חשבונית הקנייה ורק אם מוחזר על ידי הלקוח באחת מהחנויות הרשמיות של הרשת מהרשימה הבאה:

ראשון לציון – קניון הזהב 03-9413721
בת ים – קניון בת ים 03-5531036
רמלה – קניון עזריאלי רמלה 08-6526521
פתח תקווה – רחוב חובבי ציון 16 03-9348963
כפר סבא – רחוב ויצמן 106 09-8616874
נתניה – רחוב הרצל 29 09-8616874
חיפה – קניון חיפה 04-6201191
חיפה – גרנד קניון 04-6313101
קריית ביאליק – קניון הקריון 04-8759626

החזר כספי

החזר כספי יינתן על פי חוק. ניתן לקבל החזר כספי לכרטיס האשראי או חשבון ה paypal ממנו בוצעה העסקה ולאחר אישור טלפוני מול חברת " בוורלי הילס מותגי אופנה בע"מ". אנו נדאג להחזר מול חברת האשראי ואין צורך לפנות אליהם באופן ישיר.

ביטול עסקה

הזמנתכם עלולה שלא להתבצע לאחר סיום הקניה במידה וכרטיס האשראי שלכם ו/או פרטיכם האישיים לא נקלטו במערכת או במידה והמוצר שהזמנתם אזל מהמלאי.

חברתנו שומרת לעצמה את הזכות שלא לאשר הזמנה/קנייה באתר ולבטלן באופן בלעדי וחד צדדי וללא הודעה מראש, על פי שיקול דעתה הבלעדי. לרוכש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה או דרישה או תביעה כנגד האתר, החברה או מי מעובדיה.

משלוחים וזמני אספקה

בכל בירור לגבי משלוח ניתן לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 0528919188 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-14:00.

אפשרויות משלוח

1. איסוף עצמי מחנויות הרשת הרשמיות בלבד כפי שמופיעות ברשימה המצוינת בתקנון זה.

2. משלוח עד הבית /עבודה- בתשלום כפי שמוצג באתר.

3. משלוח חינם בקניה של מעל 299 ₪ .

רשימת דיוור
האתר מאפשר למשתמשים בו להצטרף לרשימת תפוצה לקבלת מידע וחדשות אודות אירועים ומבצעים באמצעות הזנת כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש (להלן: "רשימת התפוצה"). משתמש, המצטרף לרשימת התפוצה, מצהיר בזאת כי הוא נותן את הסכמתו המלאה והחופשית ואת אישורו לקבל הודעות דואר אלקטרוני ו/או הודעות בדואר ישראל ו/או מסרונים (הודעות SMS) ו/או מסרים שיווקיים בכל אמצעי מאת חברת "בוורלי הילס מותגי אופנה בע"מ" או שליחיה, וכי לא תהיינה לו טענות כלשהן, או למי מטעמו, בגין שליחת ההודעות המוזכרות לעיל.

 סודיות ופרטיות
1. הפרטים האישיים, הנמסרים בעת ביצוע העסקה נשמרים במאגר מידע של האתר (להלן: "מאגר המידע"). על אף שעל-פי חוק אין חובה למסור את הפרטים האישיים, האתר לא יוכל לבצע את העסקה אם לא יקבל אותם.

2. האתר נוקט באמצעים הדרושים למניעת חדירה לאתר, לשמירת הסודיות על הפרטים האישיים של המשתמשים ולמניעת פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט ולא ניתן להבטיח הבטחה מלאה כי אכן שמירת הסודיות והפרטיות תישמרנה תמיד. על-כן, המשתמש מצהיר בזאת כי תוכן סעיף זה מובן לו וכי לא תהא למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר/ החברה, עקב פגיעה ו/או תקלה ו/או שיבושים, אשר יביא לפגיעה אפשרית בפרטיות ובסודיות פרטי המשתמש כפי שנמסרו על-ידו.

זכויות יוצרים
אין להעתיק, לשכפל, למכור ולתרגם כל סוג של מידע המופיע באתר ואין לעשות כל שימוש מסחרי ברשימות המוצרים שבאתר ובפרטיהם ו/או בכל פרט אחר שבאתר, לרבות תמונות המופיעות באתר ללא קבלת רשותו של האתר מראש ובכתב. זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות יוצרים, החלות על המידע שבאתר, תוכנו, עיצובו הגרפי של האתר וכל פרט אחר בו, הינן רכוש של האתר בלבד ולמשתמש אין כל זכות בהן.

שימוש באתר
המשתמש מתחייב בזאת להשתמש באתר בהתאם להוראות תקנון זה ותנאיו ולא להשתמש באתר למטרה שאינה חוקית ו/או בניסיון להונות אחרים ו/או לפגוע בפרטיות ו/או לפגוע בכל זכות אחרת של כל אדם ו/או גוף ו/או צד שלישי כלשהו ו/או לצורך הטרדה ו/או להפצת "וירוסים" למיניהם ו/או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק לאתר ו/או למשתמשיו ו/או לפגוע בזכויות ובכללן זכויות יוצרים ו/או מבצעים ו/או כל זכות קניין אחרת.

אחריות 
האתר עושה את מירב המאמצים לשמור על תקינות פעילותו של האתר. עם זאת, האתר אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות ותקלות, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה, או בקווי התקשורת. האתר לא יישא, במישרין ו/או בעקיפין, כל אחריות במקרה של בעיה טכנית, ו/או הפסקות ו/או תקלות באתר ובשירות הניתן בו ו/או תקלות ושיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו/או בקווי התקשורת השונים המאפשרים גישה לאינטרנט. כמו כן, האתר עושה את מירב המאמצים על מנת להבטיח שהאתר יהיה בטוח לשימוש ונקי מכל 'וירוס' או כל תוכנה זדונית ו/או תוכנת רוגלה אחרת. עם זאת, אין ביכולתו של האתר להבטיח כי האתר יהיה בטוח לשימוש ונקי מתוכנות זדוניות ו/או תוכנות רוגלה בכל הזמן. האתר לא יישא, במישרין ו/או בעקיפין, כל אחריות במקרה של בעיות בטיחות באתר ו/או נזק שייגרם למשתמש כתוצאה מ'וירוסים' ו/או תוכנות רוגלה ו/או תוכנות זדוניות אחרות. כל המידע הניתן באתר זה, וכן השירותים המוצעים בו ניתנים לשימוש כמות שהם (As Is) ולא תהיה למשתמש כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי האתר בגין המידע שבאתר ו/או תכונות השירות ו/או מאפייניו ו/או מגבלותיו ו/או התאמתו לצרכיו ו/או לדרישותיו.
נפלה טעות קולמוס במידע הניתן באתר ו/או בתיאור הופעה או תיאור אחר כלשהו, לא יחייב הדבר את האתר.
האתר אינו אחראי לתכנים המפורסמים בקישוריות (Links) הקיימות באתר ומובילות לאתרי אינטרנט אחרים אליהם ניתן להגיע באמצעות אותן קישוריות. כמו כן, האתר אינו מתחייב, כי קישורית כלשהי תוביל לאתר אינטרנט פעיל.
האתר ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש באתר ו/או במידע שבו ו/או בשירותים הניתנים בו – תהא עילת התביעה אשר תהא. אחריותו של האתר בכל מקרה ועל בסיס כל עילה משפטית תוגבל להחזר כספו של המזמין.

הפסקת פעילות האתר
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את פעילותו וקיומו של האתר בכל עת,  על פי שיקול דעתה הבלעדי ולמשתמש או למי מטעמו לא תהא כל טענה ו/או תביעה בעניין זה.

תקנון זה כפוף לדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל הקשור ליישומו תהיה נתונה לבית המשפט במוסמך בנתניה ולא לכל בית משפט אחר.